فرش سفارشی

فرش سفارشی – بافت فرش به شکل محیط شما

بافت فرش های سفارشی

محیطهایی وجود دارند مانند لابی هتل ها، پله ها، اتاق ها و … که به صورت نامتعارف طراحی و ساخته شده اند، مثلا دارای انحنا، شکستگی، فرورفتگی و … هستند که مفروش نمودن اینگونه محیط ها، به وسیله چند تخته فرش در کنار هم انجام میشود که ظاهر مناسبی ندارد و گاها می بایست فرش را برش زد!

شما می توانید با استفاده از فرش ها سفارشی محیط خود را به هر شکل هندسی که هست به صورت کامل فرش نمایید و تنها با یک فرش به صورت یکدست همه محیط خود را پوشش دهید.

در فرش های سفارشی ،حتی محل ستون ها هم در نظر گرفته می شود و به صورتی فرش طراحی و نصب می گردد که ستون داخل فرش قرار می گیرد و هیچ لطمه ای به طرح و نقش فرش وارد نمی شود. می توانید نمونه عکس ها را در زیر مشاهده نمایید.

محیط شما می تواند اتاق نشیمن ، اتاق خواب، لابی ، سالن مهمانی ، آپارتمان ، ویلا،سالن های پذیرایی، سالن ها کنفرانس و یا هر مکان دیگری باشد. نقشه و شکل فرش هیچ محدودیتی ندارد و کامل به شکل پلن محیط شما طراحی، بافت و نصب می گردد؛ درست مانند زمانی که شما یک کت و شلوار طبق ساختار بدن خود سفارش می دهید و خیاط آنرا برای شما می دوزد.

در محیط های بزرگ مانند مساجد، حسینیه ها، امام زاده ها، سالن های بزرگ و … از فرش یکپارچه یا یکدست استفاده می کنند که از لینک زیر می توانید تصاویر آنرا مشاهده نمایید:

اطلاعات بیشتر: فرش یکپارچه – بافت فرش با عرض های سفارشی و اشکال دلخواه

اندازه فرش سفارشی:

اندازه فرش ها هیچ محدودیتی ندارد. گروه تخصصی ما قادر به مفروش نمودن هر سایز و اندازه ای می باشد.

شکل فرش های سفارشی:

محدودیتی در شکل فرش ها وجود ندارد و گروه تخصصی ما از مکان شما نقشه برداری و عکسبرداری می کند و فرشی دقیق منطبق با نقشه محیط به شما تحویل می دهد.

شکل فرش ها عبارتند از:

  1. فرش مستطیل
  2. فرش مربع
  3. فرش دایره
  4. فرش بیضی
  5. فرش مثلث
  6. فرش چند وجهی
  7. فرش با شکل انتزاعی
  8. و اشکال مختلف

در ادامه چند نمونه از فرشهای سفارشی را مشاهده نمایید:

 

مشاوره و خرید فرش
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *