لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

تابلو فرش دستباف

تابلو فرش به نوعی از فرش گفته می شود که جنبه تزئینی دارد. تابلو فرش دستباف ایران از جمله موارد تزئینی و دکوری لوکس محسوب می شود که مورد توجه ایرانی ها و حتی مردمان اروپایی، آمریکایی و حتی شرق آسیا قرار دارد و در جهت زیبایی منزل و هنر دوستی این نوع تابلو ها را تهیه و نصب می کنند.

پایتخت تابلو فرش جهان در ایران قرار دارد که نقشه های فوق العاده ای بافته می شود و امروزه با استفاده از طرح های کامپیوتری تحول بزرگی صورت گرفته است. طرح های رایجی که در تابلو فرش ها استفاده می شود شامل طبیعت ، مناظر روستایی ، آیه های قرآن ، اشعار و متن های ادبی ، گل و گیاه ، حیوانات ، چهره و افراد شاخص ، نقاشی های معروف ایران و جهان می باشد.

ads 2 min - تابلو فرش دست باف ads 1 min - تابلو فرش دست باف ads 3 min - تابلو فرش دست باف

بافت اینگونه تابلو ها ریزبافت می باشد که فرش های هنری تصویری نیز بیان می شوند. چراکه می بایست جزئیات تصاویر و سایه روشن ها و قسمتهای کوچک و ریز تصویر کاملا نمایان و مشخص شود به همین دلیل با رج شمار بالا تولید می گردد. همچنین رنگ های استفاده شده در این تابلو فرشها بیشتر بوده و محصول نهایی از ظرافت و لطافت بالاتری برخوردار هست.

هدیه ای ماندگار: عزیزانتان را با یک هدیه ای خاص و ماندگار غافلگیر کنید. ما عکس عزیزانتان را گره به گره بافت می کنیم. تابلو فرش دستباف و تبدیل عکس ارسالی شما به تابلو فرش دستباف.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۸۵۰۴۰۷۲ (نفیسی) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.

همچنین امکان بافت ماشینی تابلو فرش و تابلو فرش چاپی نیز فراهم می باشد. می توانید برخی از نمونه تابلو فرش های ماشینی را در ادامه مشاهده نمایید: (جهت نمایش تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی تصاویر کلیک کنید)