سر خوردن روفرشی

راه حل ثابت کردن روفرشی و جلوگیری از حرکت روفرشی بر روی فرش

روفرشی در ایران بازار بسیار خوبی دارد و اقشار مختلف از آن استفاده می کنند، افراد جهت کارایی های متفاوتی آنرا تهیه می کنند که مهمترین آن کسانی هستند که می خواهند از فرش های خود در مقابل آلودگی ها و کثیفی ها محافظت کنند.

اگر می خواهید از فرش های گران بهایتان در مقابل آلودگی ها محافظت کنید استفاده از روفرشی نیکزاد یزد گزینه بسیار خوبی می باشد.

تمیز کردن فرش یکی از مسائل پر دردسر خانم های خانه دار بوده است مخصوصا خانواده هایی که بچه های کوچک دارند که شاید مجبور باشن در سال چندین بار فرششون را بشورن.

فرش ها مخصوصا فرش های کرم خیلی زود لک می شوند و به راحتی هم لکه ها از فرش پاک نمی شوند (مطالعه مطلب ” پاک کردن لکه های مختلف فرش ” را پیشنهاد می کنم) و شتشوی فرش هزینه های مختلفی دارد که مهمترین آن کم شدن طول عمر فرش هست که بهترین روش استفاده از روفرشی می باشد.

جهت مشاهده انواع روفرشی های ابریشمی و مخملی بر روی دکمه روبرو کلیک کنید.

روفرشی گزینه خوبی برای محافظت از فرش هست مخصوصا برای خانواده هایی که بچه های کوچک دارند و نگران کثیف شدن فرش ها هستند اما سرخوردن روفرشی و نا منظم بودن آن از مشکلات جدی خانم های خانه دار هست که باعث به هم ریختگی خانه می شود.

» اما راه حل این کار بسیار ساده هست، با استفاده از کش پهن نخ سوزن و قیچی این مشکل رفع می شود. حدود ۲ متر کش پهن خریداری کنید و به چهار قسمت تقسیم نمایید و به وسیله نخ و سوزن به چهار گوشه روفرشی بدوزید و سپس کش ها را در گوشه های فرش در زیر فرش قرار دهید.

به همین سادگی، شما به وسیله کش نگه دارنده تقریبا روفرشی شما ثابت می ماند و حرکت کردن آن محدود می شود و از مچاله شدن آن وسط خانه جلوگیری می کنید.

«جهت سفارش روفرشی با شماره ۰۹۱۳۸۵۷۵۸۹۶ (نفیسی) و یا 

 تماس بگیرید.»

مشاوره و خرید فرش
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *