اخبار یکتا فرش

روفرشی کار آفرین یزد

عکس پیش فرض

روفرشی کارآفرین یزد از تولید کنندگان و صادرکنندگان برتر در حوزه تولید روفرشی می باشد. برند روفرشی کارآفرین یزد هم در داخل و هم در کشورهای همسایه شناخته شده هست و کیفیت و دقت در بافت و تنوع در طرح و رنگ باعث شده تا مشتریانی با سلایق مختلف از این محصولات استفاده نمایند و رضایتمندی خود را اعلام می دارند.

روفرشی کار آفرين يزد ، از کارخانه های برتر توليد کننده ، صادر کننده، پخش کننده و فروشنده انواع روفرشي مخمل و ابریشم در طرح ها و رنگ هاي متنوع در استان يزد به حساب می آید و کیفیت محصولات این شرکت به علت توليد آنها توسط پيشرفته ترين ماشين آلات روز دنيا و با بهترين کيفيت انجام مي شود. انواع روفرشي در طرح و رنگهای مختلف و  در ابعاد 1.5 ، 3 ، 6 ، 9 و 12 متری و … انواع پادری و با بهترين مواد اوليه در انواع روفرشی مخمل ، روفرشی کوبلني و … در شرکت کار آفرين يزد توليد مي شود.

«جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با شماره ۰۹۱۳۸۵۰۴۰۷۲ (نفیسی) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.»

روفرشی مخمل معمولی ، مخمل 3 رنگ ، مخمل تبریزی ، دو شانل ، مخمل زرکدار ، مخمل گل ابریشم ، شانل ابریشم ، مخمل 8 رنگ ، طرح ابریشمی و … در این مجموعه تولید و عرضه می شود.

روفرشی کار آفرين يزد آماده همکاري با فروشندگان ، تجار و بازرگانان داخلي و خارجي با ارائه بهترين خدمات و قيمت هاي مناسب مي باشد .

با نظر دادن به این صفحه ما را در جهت بهتر دیده شدن کمک کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.