راهنمای خرید فرش

فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

عکس پیش فرض

یکتا فرش عرضه کننده انواع فرش سجاده ای و محرابی جهت استفاده در نمازخانه ها و مساجد می باشد که در طرح ها و رنگ ها مختلف و تراکم های متنوع بافت می شود. قیمت مناسب، کیفیت بالا و رضایتمندی مشتریان از مهمترین خصوصیات فرش های سجاده ای یکتا فرش می باشد.

خداوند اثرات ویژه‌ای برای مسجد قرار داده است تا علاوه بر اقامه نماز جماعت، از ثمرات معنوی بسیار خداوند در این زمینه بهره‌مند شوند. پیامبر (ص) دربارهٔ اجر و ثواب کسی که به فرش نمودن مسجدی اقدام نماید، طی روایتی می‌فرمایند: ” کسی که در مسجد حصیری پهن کند، تا مادامی که چیزی از آن باقی است، ۷۰ هزار فرشته بر آن نماز می‌خوانند (و او نیز از ثواب آن بهره می‌برد)

همچنین رسول‌الله (ص) می فرمایند: «مَنْ أَحَبَّ أَنْ یَبْقی طَرِیّاً تَحْتَ الْأَرْضِ فَلَایَبْلی جَسَدُهُ فَلْیَشْتَرِ بُسُطَ الْمَساجِد»
هر کس دوست دارد بدن او در قبر تر و تازه بماند و از بین نرود، برای مساجد فرش و زیرانداز تهیه کند. (مستدرک، ج 3، ص 385)

یکتا فرش آمادگی خود را جهت همکاری با سازمانهای کلان، همچون فرودگاههای سراسر کشور ؛ ایستگاههای راه آهن کشور و مفروش نمودن مصلی های کلان مراکز استانها اعلام می نماید و انجام آنرا افتخاری برای خود می دانیم.

جهت مشاهده سجاده مخمل روفرشی می توانید اینجا کلیک کنید.

امکان سفارش و بافت فرش سجاده ای با اندازه طول مسجد و مفروش نمودن فرش سجاده به صورت یکدست و بدون تکه شدن رول فرش سجاده (این حالت در زمانی که قبله مستقیم بوده و حداقل 20 روز قبل از نصب، سفارش بافت توسط فروشگاه به کارخانه داده شده باشد،) امکانپذیر است.

[av_promobox button=’yes’ label=’تماس با ما’ link=’manually,https://yektafarsh.ir/contact/’ link_target=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ admin_preview_bg=” av_uid=’av-2mov6l’]
جهت سفارش و اطلاع از قیمت با شماره های 4072-850-0913 و 5896-857-0913 تماس بگیرید.
[/av_promobox]

 

جهت مفروش نمودن نمازخانه نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

  1. فضایی که سجاده فرش مسجد ، بر روي آن پهن مي شود بايد صاف باشد.
  2. سجاده فرش بر روي سطح گچي يا خاکي يا آهکي و حتی موکت نبايد پهن گردد.
  3. بهتر است فرش سجاده ای مساجد به صورت تنها و روي پهن لاستيک و يا فرش ديگري پهن نشود.
  4. هنگام نظافت فرش های نمازخانه بهتر است پنجره ها باز باشد تا گرد و خاک ناشي از نظافت دوباره روي فرش نمازخانه ننشيند.
  5. از تابش نور حورشید و مستقيم آفتاب بر روي فرش سجاده ای جلوگيري کنيد. استفاده از رو فرشي يا پارچه بر روي سجاده فرش حسینیه يا پرده ضخيم و يا کرکره جلوي پنجره مي تواند مفيد باشد
  6. در نقاطي که آب و هواي آن گرم و مرطوب مي باشد بهتر است از فرشهاي تمام پشم استفاده شود. چرا که اين فرشها رطوبت کمي جذب مي کنند.
  7. سجاده فرش هایی که مورد استفاده قرار مي گيرند بايد قبل از فرسوده و نخ نما شدن مرمت شوند. يا تعويض گردند.
فرش سجاده ای رنگ سبز

فرش سجاده ای سبز

فرش سجاده ای سرمه ای

فرش سجاده ای سرمه ای

فرش سجاده ای گلبهی

فرش سجاده ای گلبهی

فرش سجاده ای آبی

فرش سجاده ای آبی

فرش سجاده ای روناسی

فرش سجاده ای روناسی

با نظر دادن به این صفحه ما را در جهت بهتر دیده شدن کمک کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.