فرش سفارشی

فرش سفارشی – بافت فرش در سایز دلخواه و به شکل محیط شما

عکس پیش فرض

بافت فرش سفارشی کاشان

محیطهایی وجود دارند مانند لابی هتل ها، پله ها، اتاق ها و … که به صورت نامتعارف طراحی و ساخته شده اند، مثلا دارای انحنا، شکستگی، فرورفتگی و … هستند که مفروش نمودن اینگونه محیط ها، به وسیله چند تخته فرش در کنار هم انجام میشود که ظاهر مناسبی ندارد و گاها می بایست فرش را برش زد!

سفارش فرش با ابعاد دلخواه و طرح دلخواه

فرش یک جزء مهم در دکوراسیون منزل به شمار می رود و در حقیقت حتی اگر از وسایل بسیار گران و شیک هم در دکوراسیون منزل به کار رفته باشد، اما فرش مناسبی در آن وجود نداشته باشد، گویا دیگر وسایل هم به چشم نخواهند آمد.

فرش سایز بزرگ از مواردی است که برای خانه های با ابعاد بزرگتر بافته و آماده می شوند.

خیلی از افراد همیشه به دنبال فرشی می گردند که بتواند متناسب با ابعاد منزل خود باشد.

سفارش بافت فرش ماشینی با طرح دلخواه

سفارش بافت فرش ماشینی با طرح دلخواه

برای مثال به جای چند فرش 12 متری یا 9 متری دوست دارند فرش یکپارچه با ابعاد دقیقا متناسب با متراژ منزل خود تهیه کنند. فرش ماشینی سایز بزرگ و به طور کلی فرش سایز بزرگ چه به صورت دست بافت و چه به صورت ماشینی، فرش سفارشی هستند.

این فرش ها را از آن جهت سفارشی می گویند که بر خلاف معمول که متراژ فرش ها 6 متری، 9 متری، 12 متری و 24 متری هستند، دارای ابعاد بزرگتری هستند و به صورت عمده به فروش نمی رسند و گاها طرح دلخواه و متناسب با دیزاین منزل و محیط مشتری نقشه فرش طراحی و بافت می شود.


جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09138504072 و 09138575896 تماس بگیرید یا در واتس آپ و تلگرام پیام بدید.


زیرا انجام صحیح بافت سفارش بافت فرش با ابعاد دلخواه نیاز به دقت و بررسی های بیشتری دارد و در واقع کار هر کسی نیست و به راحتی نمی توان یک سفارش فرش با طرح دلخواه را با دقت و ظرافت آماده کرد.

سفارش بافت فرش

سفارش بافت فرش

چندی پیش شاید داشتن یک فرش به اندازه دلخواه و دارای ابعاد سفارشی یک رویا به نظر می رسید و افراد از اینکه نمی توانستند یک فرش به ابعاد دلخواه خود داشته باشند، ناراحت بودند.

خیلی ها شاید هنوز هم ندانند که می توانند به جای چند فرش و کناره ها، یک فرش قواره بزرگ سفارش دهند. اما امروزه امکان بافت فرش سایز بزرگ در کارخانه فرش کاشان وجود دارد.

حتی اگر مایل به داشتن فرش گرد سایز بزرگ هستید، اکنون این امکان برای شما فراهم شده است. فرش گرد سایز بزرگ برای خانه های مجلل و متراژ بزرگ مثل سالن های پذیرایی بسیار بزرگ، سالن قصرها و ساختمان های متراژ بالا بسیار متناسب و منحصر به فرد خواهد بود.

البته باید به این نکته اشاره نمود که انواع فرش سفارشی سایز بزرگ مثل فرش گرد سایز بزرگ در سال های گذشته در قصر پادشاه های ایران وجود داشته است.

در حقیقت می توان گفت فرش ماشینی سایز بزرگ به صورت امروزی و گسترده، مدت کمی است که برای تمام اقشار جامعه فراهم شده است و دیگر فقط منحصر به پادشاهان و افراد مرفه نمی باشد.

البته طبیعی است که، قیمت فرش سفارشی با ابعاد و طرح دلخواه نسبت به فرش های معمول بیشتر باشد زیرا این فرش ها یک بافت فرش سفارشی می باشند و به صورت شخصی برای افراد بافته می شوند و نیاز به نخ های بیشتری دارند.

پس داشتن فرش خاص و سفارشی برای منازل و مکان های متراژ بالا دیگر رویا نیست و قابل دسترسی می باشد.

زیبایی خانه و شیک بودن فضای درون خانه به میزان زیادی وابسته به فرش خانه است. فرش سایز دلخواه سبب هماهنگ به نظر رسیدن فضای خانه می شود.

طرح و نقشه در بافت فرش ابعاد بزرگ به صورت واضح تر و زیباتر به نظر می رسد و جلوه ی منحصر به فردی را ایجاد خواهد کرد.

ذهن خود را از سایزهای معمول 3*2 یا 4*3 و … خالی کنید و طبق فضای محیط خودتون فرش با سایز دلخواه سفارش دهید.

اگر پذیرایی شما 4.5 در 8 متر هست می توانید از دو تخته فرش 4 در 4.5 متر استفاده کنید و یا اینکه اتاقی در سایز 3.6 در 4.25 متر دارید این امکان وجود دارد که شما یک تخته از همین سایز سفارش بدید و ما بافت آنرا برای شما انجام خواهیم داد.

سفارش فرش با ابعاد و سایز دلخواه

سفارش فرش با ابعاد و انداره دلخواه

ضمنا جهت سفارش تابلو فرش اختصاصی و تبدیل عکس به تابلو فرش جهت هدیه و تبلیغات و … به مطلب تابلو فرش چهره و چاپی مراجعه کنید، ما همچنین عکس شما را به به تابلو فرش با بافت ماشینی نیز تبدیل می کنیم.

در فرش های سفارشی ،حتی محل ستون ها هم در نظر گرفته می شود و به صورتی فرش طراحی و نصب می گردد که ستون داخل فرش قرار می گیرد و هیچ لطمه ای به طرح و نقش فرش وارد نمی شود. می توانید نمونه عکس ها را در زیر مشاهده نمایید.

شما می توانید با استفاده از فرش ها سفارشی محیط خود را به هر شکل هندسی که هست به صورت کامل فرش نمایید و تنها با یک فرش به صورت یکدست همه محیط خود را پوشش دهید.


جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09138504072 و 09138575896 تماس بگیرید یا در واتس آپ و تلگرام پیام بدید.


محیط شما می تواند اتاق نشیمن ، اتاق خواب، لابی ، سالن مهمانی ، آپارتمان ، ویلا،سالن های پذیرایی، سالن ها کنفرانس و یا هر مکان دیگری باشد. نقشه و شکل فرش هیچ محدودیتی ندارد و کامل به شکل پلن محیط شما طراحی، بافت و نصب می گردد؛ درست مانند زمانی که شما یک کت و شلوار طبق ساختار بدن خود سفارش می دهید و خیاط آنرا برای شما می دوزد.

در محیط های بزرگ مانند مساجد، حسینیه ها، امام زاده ها، سالن های بزرگ و … از فرش یکپارچه یا یکدست استفاده می کنند که از لینک زیر می توانید تصاویر آنرا مشاهده نمایید:

اطلاعات بیشتر: فرش یکپارچه – بافت فرش با عرض های سفارشی و اشکال دلخواه

و همچنین برای مفروش نمودن مساجد و نمازخانه ها از فرش سجاده ای نیز استفاده می شود.

اندازه فرش سفارشی:

اندازه فرش ها هیچ محدودیتی ندارد. گروه تخصصی ما قادر به مفروش نمودن هر سایز و اندازه ای می باشد.

شکل فرش های سفارشی:

محدودیتی در شکل فرش ها وجود ندارد و گروه تخصصی ما از مکان شما نقشه برداری و عکسبرداری می کند و فرشی دقیق منطبق با نقشه محیط به شما تحویل می دهد.

شکل فرش ها عبارتند از:

 1. فرش مستطیل
 2. فرش مربع
 3. فرش دایره
 4. فرش بیضی
 5. فرش مثلث
 6. فرش چند وجهی
 7. فرش با شکل انتزاعی
 8. و اشکال مختلف
سفارش فرش با طرح دلخواه

سفارش فرش با طرح دلخواه

فرش سایز سفارشی و سفارش فرش ماشینی ناقواره

علاوه بر بزرگ بودن متراژ منازل، ناقواره بودن فضای برخی منازل به دلیل مهندسی ساخت نبودن هم از جمله مواردی است که سبب ناهماهنگی در فرش های خانه می شود.

زیرا از آن جا که فرش های معمول در ابعاد قرینه و اکثرا به صورت مستطیل یا مربع می باشند، ناقواره بودن منزل افراد را مجبور به استفاده از کناره ها و قالیچه های گوناگون برای پر کردن فضای خالی می نماید.

استفاده از چند قالیچه و کناره جلوه ی فرش را هم از بین می برد و ظاهر ناخوشایندی را ایجاد می کند بخصوص وقتی که طرح و نقشه ناهماهنگ با فرش داشته باشند.

برای حل مشکل ناقواره بودن منازل و از بین بردن نیاز به کناره ها و قالیچه ها، سفارش بافت فرش دلخواه و نیز فرش ماشینی ناقواره به بازار آماده اند و افرادی که دوست دارند یک فرش با سایز سفارشی سفارش دهند که بتواند ناقواره بودن منزل خود را هم برطرف کند، می توانند از این فرش ها استفاده کنند.

فرش سایز بزرگ می تواند برای خانواده های دارای کودکان نو پا هم مناسب باشد. زیرا بچه ها در سنین کم علاقه ی زیادی به چهار دست و پا رفتن در یک مسیر بزرگ هستند.

پس وقتی فرش قواره بزرگ در منزل باشد، دیگر کودک برای رد شدن از یک فرش اذیت نخواهد شد و پای او به لبه های فرش گیر نخواهد کرد.

شرکت پیشرفته فرش کاشان یکتا فرش در حوزه ی تولید فرش، توانایی بافت فرش سفارشی خاص و نیز فرش های ناقواره برای پر کردن فضای ناقواره خانه دارند.

اگر قصد پر کردن فضای ناقواره خانه خود با فرش را دارید، می توانید به فروشگاه اینترنتی یکتا فرش رجوع کنید تا یک فرش سفارشی برای خانه ی شما بافته شود و حتی اگر قسمتی از خانه شما هم ناقواره باشد، طرح فرش را ادامه می دهند تا آن فضاها هم پر شود  و یکپارچگی فرش حفظ شود.

یکتا فرش از جمله سایت های معتبر در حوزه ی فروش انواع فرش سایز بزرگ، فرش سفارشی و ناقواره است.

یکتا فرش در واقع ارائه دهنده ی انواع فرش های با کیفیت است. یکتا فرش از جمله مراکز ارائه دهنده ی انواع فرش سفارشی از جمله فرش سایز بزرگ می باشد.

دقت و ظرافت موجود در بافت فرش های سفارشی سبب زیباتر جلوه دادن فضای خانه ی شما خواهد شد.

تمام فرش های ارائه شده در یکتا فرش دارای گارانتی می باشند. ضمانت نامه ی معتبر بلند مدت هم از عواملی است که کیفیت محصولات را تضمین می کند و افراد دیگر نگرانی از بابت ایجاد هر گونه برای فرش خریداری شده خود نخواهند داشت.

امکان خرید غیر حضوری و از طریق وب سایت هم در یکتا فرش موجود می باشد و شما می توانید سفارش خود را به صورت غیر حضوری ثبت کنید. جهت خرید حضوری و حضور در کارخانه فرش کاشان با شماره های پشتیبانی سایت هماهنگ کنید.

البته در مورد فرش سایز بزرگ و سایز سفارشی، متخصصان یکتا فرش می توانند  یا به منزل شما مراجعه کنند و فضا را از نزدیک ببینند و یا عکس های شما از فضای خانه را ببینند تا به طرح نهایی برسند و اقدام به تولید فرش متناسب منزل شما نمایند.

در ادامه چند نمونه از فرشهای سفارشی را مشاهده نمایید:

[av_gallery ids=’4311,4312,4313,4314,4315,4310,4309,4308,4307,4305,4265,4257,4258′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’3′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-8ldkq’]

با نظر دادن به این صفحه ما را در جهت بهتر دیده شدن کمک کنین.

26 دیدگاه در “فرش سفارشی – بافت فرش در سایز دلخواه و به شکل محیط شما

 1. مهدیه سادات موسوی گفت:

  سلام
  ببخشید سوالی از حضورتون داشتم.من دو تا فرش دست بافت دو ذرع دارم دوست دارم دوتا شش متری با همون نقشه داشته باشم میخواستم ببینم امکان بافتش هست؟ فقط نقشه من خیلی خاصه

  1. سلام وقتتون بخیر
   عکس فرشتون را به آی دی زیر تلگرام کنید
   @nafisi_mehdi

 2. نيلوفر گفت:

  سلام
  سالن من ابعاد 5.5 در 5 داره. البته از ايني كه ميگم بزرگتره ولي به دليل اينكه نميخوام كامل مفروش بشه و دوست دارم كه تا حدودي از اطراف خالي بمونه كه زير پارتيشن و ميز تلويزيون و مبل ها نره، بنابراين چنين سايزي ميخوام و متاسفانه هر چي فكر مي كنم عقلم به جايي قد نميده. از طرفي دوست ندارم موكت كنم و الا ميشد موكت كرد و بعد هر سايز فرشي رو روش انداخت. حالا اگه بخوام دو جفت فرش با ابعاد 2.5 در 4.5 سفارش بدم امكانش هست؟ زشت نميشه به نظرتون؟ منظورم اينه كه اين سايز فرش، روي زمين بيفته، خوب و قشنگ به نظر مياد يا بهمون ميخندن؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   با تشکر از حضورتان
   هم میتوانید یه تخته فرش 5 در 5.5 استفاده کنید و هم می توانید یه جفت 2.5 در 4.5 استفاده کنید. نقشه طبق سایز شما طراحی و بافته میشه و هم یه تخته فرش یکپارچه و هم جفت سایز سفارشی که فرمودید هر دو بسیار زیبا و خاص میشن.
   سفارشتون را برای فرش های 700 شانه و 1000 شانه و 1200 شانه می توانید ثبت کنید
   با مشاوران سایت تماس بگیرید
   درخدمتیم

 3. احمدی گفت:

  سلام من یه فرش ۴/۵*۴ میخواستم که اندازه سالن پذیرایی باشه که مجبور نشن دوتا فرش کنار هم بندازم که نصفش بده زیر مبل یا اگه یه دونه بندازم خیلی فضای خالی به وجود میاد و اینکه آیا همچین سائلی فرش هست اگه گرد هم باشه که قطر ۴ متری هم خوبه لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله امکان بافتش هست
   به شما یه فرش 4 در 4.5 تحویل داده میشه تا به اندازه دلخواه و مطابق محیط تون باشه
   با کارشناسان ما تماس بگیرید
   09138504072
   نفیسی هستم درخدمتم

 4. سحر گفت:

  من یه فرش ۳.۵ در ۱.۵ میخوام ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ میخواستم اول اینکه امکان بافتش هست دوم قیمتش چقدر میشه¿¡

  1. سلام وقتتون بخیر
   ممنون از حضورتان
   بله امکان بافت سایز سفارشی در همه ابعاد هست در ابعاد ذکر شده شما هم امکان طراحی و بافتش هست
   برای استعلام قیمت با پشتیبانی و مشاوره سایت تماس بگیرید

 5. زند گفت:

  سلام من یه تخته فرش میخواستم در ابعاد ۳/۵ ×۷ و آماده شدنش چقدر زمان میبره

  1. سلام وقتتون بخیر
   حدود 10 روز تا 15 روز
   با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید

 6. نیلوفر گفت:

  سلام،من یه فرش ۱۲۰۰ شانه ماشینی دارم ولی دیگر بافته نمی شود ایا میشود کناره آن را سفارش داد ،ممنونم

  1. سلام وقتتون بخیر
   عکس فرش و برچسب پشت فرش را به شماره 09138575896 واتس آپ یا تلگرام کنید

 7. سید مهدی گفت:

  لطفا بهم پاسخ بدین یک فرش طرح خشتی700 شانه به ابعاد 2.70*4.50 برام چند متری هزینه داره ممنونم

  1. سلام وقتتون بخیر
   با شماره 09138504072 تماس بگیرید

 8. ناشناس گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من یه فرش مبخواستم با سایز ۷ و ۴۵ در ۸ متر
  ایا اماده کردن این اندازه فرش براتون مقدور هست؟

  1. سلام علیکم
   بله بافت میشه
   شانه فرش و تراکم آن چند باشه؟
   جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09138504072 و یا شماره های دیگر سایت تماس بگیرید

 9. حسن گفت:

  سلام
  من یه جفت فرش ۳.۵در۳ متر می خواستم می تونم سفارش بدم

  1. سلام ودرود خدمت شما
   بله امکان بافت وجود دارد
   فقط تراکم بافت فرش مورد نظر خودتون را انتخاب کنید
   برای راهنمایی های بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های داده شده در سایت تماس بگیرید

 10. شریعتی گفت:

  با سلام. فرشی میخواستم با ابعاد ۳٫۴ در ۵٫۷ . آیا امکان بافتش هست؟ اگر هست قیمت آن چقدر و زمان تحویل چند روزه خواهد بود؟ ممنون از راهنمایی شما

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز
   بله امان بافت دارد
   چند تخته لازم دارید؟ یه تخته یا جفت؟
   در هر دوصورت امکان بافت وجود داره
   برای قیمت باید بفرمایید که شما چه تراکمی لازم دارید؟
   فرش 700 شانه 1000 شانه 1200 شانه؟
   با شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان یکتا فرش تماس بگیرید راهنماییتون می کنن
   موفق و پیروز باشید

 11. مرادی گفت:

  ببخشید کیفیت فرشها و مدت زمان سفارش وبه نظر شما ۱۰۰۰شانه خوبه

  1. سلام خدمت شما خوش آمدید
   کیفیت فرش ها بالاترین کیفیت فرش هست
   فرش سفارشی یه کار خاص هست بنابراین از بهترین مواد اولیه و بافت استفاده شده
   فرش 1000 شانه انتخاب مناسبی هست
   هم زیبایی خودش را داره و هم زیرپای نسبتا خوبی ، بین فرش 700 شانه و 1200 شانه هست
   برای راهنمایی بیشتر می تونید با شماره های سایت و مشاوره رایگان تماش بگیرید

 12. احمد گفت:

  سلام آیا فرش ۲/۹۰ در ۴ هم هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   این سایز استاندارد که نیست اما خواسته باشید براتون بافت میشه

 13. محمد گفت:

  باسلام – یک تخته فرش 3 * 2.64 نیاز دارم امکان تولید دارد .. آیا در تهران دفتر دارید تا از نزدیک فرش ها بازدید و انتخاب شود – با تشکر فراوان

 14. مهدیه سلیاری گفت:

  سلام فرش بی طرح و فقط یک رنگ ثابت با ابعاد خونه دارید ؟¿

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.