جشنواره فروش ویژه فصلی یکتا فرش شروع شد.

این جشنواره به مدت ۳۰ روز و برای تعداد محدودی از فرش های این شرکت انجام می شود. شما عزیزان می توانید در طول برقراری این جشنواره از تخفیف های ویژه استفاده نمایید و پرفروش ترین طرح های سال را با تخفیفی استثنایی و امتیاز ویژه از طرح هایی که در زیر معرفی می شوند خریداری نمایید.

 

شرکت فرش کسری یزد از برترین برندهای فرش ماشینی و از باسابقه ترین شرکت های فرش ماشینی در ایران هست که با تجربه ای بیش از نیم قرن فعالیت در این زمینه و استفاده از مواد اولیه درجه یک و دستگاه های بافندگی پیشرفته برترین کیفیت فرش را به مشتریان عرضه می کند.

پخش کنندگان و مغازه داران عزیز می توانید جهت همکاری و اطلاع از قیمت های عمده فرش های ۷۰۰ ، ۱۰۰ ، ۱۲۰۰ شانه با شماره ۰۹۱۳۸۵۰۴۰۷۲ (نفیسی) تماس بگیرید.

درضمن تخفیف ویژه ای هم برای فرش مسجد ، فرش حسینیه و موسسه های خیریه ای که تامین جهیزیه دارند در نظر گرفته ایم.

کلیه فرش ها به صورت رایگان به سراسر کشور برای شما عزیزان ارسال خواهد شد و همچنین امکان پرداخت در محل پس از تحویل فرش نیز برای شما فراهم شده است، بدین صورت که ابتدا جهت تایید خرید بیعانه دریافت خواهد شد و مابقی مبلغ را هنگام تحویل پرداخت خواهید نمود.

عامل فروش: نفیسی

جهت مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۳۸۵۰۴۰۷۲ (نفیسی) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.

قیمت جشنواره فرش سران(تک فروشی):

»قیمت فرش ۶ متری: ۵۷۵٫۰۰۰ تومان

»قیمت فرش ۹ متری: ۸۴۸٫۰۰۰ تومان

»قیمت فرش ۱۲ متری: ۱٫۱۱۰٫۰۰۰ تومان

 

.

فروش ویژه فرش کسری یزد نیز آغاز شد و شما عزیزان می توانید از تخفیف های فوق العاده شرکت فرش کسری یزد نیز استفاده نمایید.

کیفیت بالای مواد اولیه و دستگاه بافت پیشرفته باعث شده فرش های تولیدی شرکت سران زیبایی، ماندگاری و رضایتمندی بالایی داشته باشند و این شرکت را به یکی از برترین تولیدکنندگان این صنعت تبدیل کنند.

قیمت جشنواره فرش کسری یزد (تک فروشی):

»قیمت فرش ۶ متری: ۶۸۵٫۰۰۰ تومان

»قیمت فرش ۹ متری: ۹۷۵٫۰۰۰ تومان

»قیمت فرش ۱۲ متری: ۱٫۲۸۰٫۰۰۰ تومان

مشاوره و خرید فرش