قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش ماشینی از مهمترین عوامل خرید یک فرش مناسب هست.

قیمت فرش ماشینی را می توان از موارد مهم در هنگام خرید یک فرش باکیفیت دانست.

قیمت های انواع فرش ماشینی در این صفحه در تاریخ ۱ مرداد ۹۹ برزو شد. در ادامه مشاهده کنید

با توجه به شرایط اقتصادی امروزه میزان این توجه به قیمت فرش ماشینی هم بیشتر شده و در واقع می توان گفت که اولین ملاک در خرید هر وسیله، میزان بودجه افراد و دقت به قیمت آن است.

فرش یکی از ملزومات هر زندگی می باشد و جزئی جدایی ناپذیر از خانه می باشد.

همیشه فرش باکیفیت را با قیمت مناسب بخرید. یکتا فرش تمامی فرش ها را به صورت مستقیم از کارخانه به شما عرضه کرده است که تمامی ویژگی های مد نظر شما را دارد.

«تضمین پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت»

عوامل تعیین کننده قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ، ۹ متری و ۶ متری

قیمت فرش ماشینی همانند دیگر محصولات حوزه نساجی بر اساس اندازه فرش متفاوت می باشد.

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت فرش ماشینی تراکم فرش می باشد.

چندین عامل دیگر نیز در قیمت فرش تاثیر گذار هست که در ادامه این مطلب یکتا فرش به طور کامل توضیح خواهم داد. ادامه مطلب …

ابعاد فرش 9 متری

همانطور که مشخص است فرش های ماشینی کاشان در سایز بندی های مختلفی برای خانه های مختلف به بازار عرضه شده است و ما در این مقاله برای شما قصد داریم تا ابعاد فرش ماشینی موجود در بازار را به صورت تخصصی در انواع مختلفی که دارد به همراه قیمت مورد بررسی قرار دهیم.

در این مقاله به صورت تخصصی به ابعاد مختلف فرش های ماشینی و همچنین تاثر اندازه فرش در قیمت آن اشاره شده است تا با آگاهی خرید خود را انجام دهید.

ابتدا باید عنوان کنم که سلیز و اندازه و ابعاد فرش ۹ متری ۲٫۵× ۳٫۵ می باشد، برخی از مشتریان به اشتباه فکر می کنند که اندازه فرش نه متری ۳×۳ هست که تصور غلطی ست و در اصل مساحت فرش ۹ متری ۸.۷۵ متر مربع می باشد. همچنین ابعاد فرش ۴ متری یا قالیچه ۴ متری ۱٫۵×۲٫۲۵ می باشد. ادامه مطلب …

خرید مستقیم فرش

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه به قیمت درب کارخانه

فروشگاه اینترنتی فرش و فروش آنلاین فرش یکتا فرش تمامی محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مشتریان عزیز می رساند و شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر به صورت مستقیم از کارخانه فرش خرید کنید. همچنین یکتا فرش کانال تلگرام خرید فرش به صورت مستقیم را نیز جهت سهولت در برقراری ارتباط با شما مشتریان عزیز و خریدی راحتتر راه اندازی کرده است.

خرید فرش ماشینی از طریق فروشگاه اینترنتی یکتا فرش و پیشنهاد های فوق العاده در فروش ویژه فرش تجربه ای عالی را برای شما به همراه خواهد داشت. یکتا فرش تلاش کرده است تا بهترین فرش های ماشینی را به مشتریان عزیز ارائه نماید. برای استفاده از تخفیف ها و پیشنهادات ویژه فروشگاه اینترنتی یکتا فرش، با ما همراه باشید.

دیگر نیاز نیست بابت خرید فرش هزینه زیادی متحمل شوید، شما هم می توانید از یکتا فرش، مستقیم از کارخانه فرش خرید کنید و با حذف واسطه ها و دیگر هزینه ها، همانند یک فروشنده فرش، تا ۴۰ درصد فرش مورد نظر خود را ارزانتر خرید کنید. ادامه مطلب …