اخبار یکتا فرش

فرش خاطره کویر یزد

عکس پیش فرض

شرکت فرش خاطره کویر یزد در سال 1377 هجری شمسی از دل گروه بزرگ فرش ستاره کویر یزد متولد شد. فرش خاطره با پشتوانه تجربیات موفق چندین ساله فرش ستاره یزد در وسعتی حدود 10 هکتار با قدرت کار خود را شروع کرد و انواع فرش های آکریلیک ، پلی پروپیلن ، گلیم ، جاجیم و انواع گلیم فرش در ابعاد ، اندازه ها و طرح های متنوع را تولید کرد.

فرش خاطر با ظرفیت بالای تولید در طرح ها و رنگ بندی های متنوع فرش ماشینی توانست پاسخگوی مشتریان باشد و همیشه رضایتمندی مشتریان در سرلوحه کار خود قرار داده است. گروه ستاره کویر یزد با پشتوانه همین رضایتمندی به فعالیت و تولید خود ادامه داده است و همیشه سعی بر ارائه و عرضه جدیدترین و بهترین محصولات بوده است.

جدیدترین طرح های فرش ماشینی خاطره کویر یزد را می توانید در یکتا فرش مشاهده نمایید و خرید اینترنتی فرش ستاره کویر یزد را از لینک مربوطه در همین سایت انجام دهید. جهت مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۸۵۰۴۰۷۲ (نفیسی) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.

واحد طراحی شرکت با به کارگیری برجسته ترین طراحان ایرانی و بروزترین ابزارها و دستاوردها نقشه هایی بی نظیر با رنگبندی های متنوع خلق نموده است. شرکت های فرش کاشان نیز بسیار تلاش می کنند تا جایگاه فرش خاطره کویر را بدست آورند اما خاطره کویر یزد همیشه چند گام پیشتر است.
شرکت خاطره امیدوار است با استفاده از نیروی انسانی متخصص، الیاف و مواد اولیه مرغوب، جدیدترین فناوری ها و بهره مندی از هنر طراحان چیره دست سنتی و مدرن فرش بتواند هر تخته از فرش خود را بعنوان خاطره ای از کویر یزد به شما مردم ایران زمین و سایر نقاط جهان عرضه کند.

تولیدات گروه ستاره کویر یزد و همچنین فرش خاطره کویر یزد در کلکسیون های زیر می توانید مشاهده نمایید:
کلکسیون نقش جهان
کلکسیون شهریار
کلکسیون شهباز 
کلکسیون شاه عباسی
کلکسیون شاهسون
کلکسیون ایساتیس
کلکسیون هزار و یک شب
کلکسیون شهرزاد 
کلکسیون سوپر گلیم

با نظر دادن به این صفحه ما را در جهت بهتر دیده شدن کمک کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.