روفرشی نیکزاد

در این مطلب از یکتا فرش قصد داریم به معرفی یکی از بهترین هدایا برای سازمان ها و ارگانها و فرهنگیان و همچنین مناسبت های مختلف من جمله روز معلم بپردازیم

👇تصاویر را در آخر مطلب مشاهده نمایید👇
جهت خرید روفرشی از سایت کلیک کنید

روز معلم در گرامیداشت مقام معلم بهترین زمان جهت قدردانی و تشکر از زحمات و فعالیت ها آنهاست پس با یک هدیه حس زیبای خود را به آنها نشان دهید.

در روز معلم معمولا سه دسته به معلمان هدیه می دهند:
خانواده و دوستان
شاگردان
همکاران و مدیران مجموعه های آموزشی

موفقیت شاگردان همیشه بهترین هدیه برای معلمان و آموزگاران هست هدف آنها پیشرفت شاگردانشان هست و همیشه از پیشرفت و موفقیت شاگردان خوشنود می شوند ام این موضوع نباید شما را از خرید هدیه حتی شده یه شاخ گل منصرف کند و مطمئن باشید با دادن هدیه برای آنها همگی خوشحال خواهند شد ادامه مطلب …

انتخاب رنگ فرش ماشینی

چگونه بهترین انتخاب رنگ فرش ماشینی را داشته باشیم؟

روانشناسی رنگ فرش به شما کمک می کند تا انتخاب درستی در خرید فرش و رنک فرش فرش داشته باشید. همه‌ی ما عاشق رنگ ‌ها هستیم. برای انتخاب درست رنگ های بکار رفته در دکوراسیون خانه میتوانیم از فنگ شویی رنگها استفاده کنیم و از این طریق انرژی فوق‌العاده‌ای را در فضای خانه به جریان ‌اندازیم. یکی از وسایل اصلی و تاثیرگذار در دکوراسیون و زیبایی منازل فرش است که با انتخاب رنگ مناسب فرش و مطابق با محیط مورد نظر، می‌توان هارمونی و توازن را به خانه خود آورد .
در ادامه نکاتی را با شما در میان می گذارم تا راهنمایتان در انتخاب مناسب رنگ فرش باشد و بتوانید انتخابی هوشمندانه و موثری داشته باشید.

ادامه مطلب …
پهن کردن فرش

فرش و قالی، در دکوراسیون خانه ما ایرانی ها، جایگاه خاصی دارد. اما انتخاب فرش مناسب فقط به انتخاب رنگ و انتخاب طرح فرش محدود نمی شود. باید بدانید فرشی را که می خرید، کجا و چگونه پهن کنید.

یکی از قوانین متداول استفاده از فرش و قالی این است که به قدری بزرگ باشد تا زیر پایه های مبل، صندلی یا کاناپه قرار بگیرد. یعنی اینکه مبل را روی فرش بگذاریم. مثلا پایه های جلویی مبل بر روی فرش قرار بگیرند و پایه های عقبی مبل بر روی زمین، اما این قانون همیشه هم جواب نمی دهد و باید روش های مختلف را امتحان کرد.

قانون پهن کردن فرش در خانه و محل قرار گیری آن ها در منزل، مبحث مهمی در چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه می باشد و در خوب و مدرن نشان دادن خانه ی شما تاثیر بسزایی دارد. در انتخاب مدل و محل قرار گیری فرش باید به نکاتی توجه نمایید که به بهترین شکل ممکن طراحی داخلی منزل را نشان دهد: ادامه مطلب …

فرش طرح برجسته

فرش باشکوه بوستان با نقوش برجسته، موجود در موزه فرش اثر استاد “علی خدادادی” بافته شده در سال ۱۳۵۶ که دیگر تکرار نشد.

فرش گل برجسته بوستان حاصل دستان استاد علی خدادادی که این فرش را از برجسته ترین فرش های ایران کرده است با ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار گره و بیش از ۲۰ رنگ ثابت بافته شده است.

بافت و قیچی زنی این فرش سالها به طول کشید که استاد علی خدادادی ۷ سال از زندگی خود را صرف طراحی و تولید فرشی نفیس کرده که در همه تاریخ فرش لنگه ندارد، او کار خود را در فروردین ماه سال ۱۳۵۷ شروع کرد و در نیمه خرداد ماه ۱۳۶۵ اتمام یافت. او تصمیم گرفت چیزی خلق کند که نشان دهد فرش را باید از زیر پا برداشت و به تماشایش نشست. ادامه مطلب …

انتخاب رنگ فرش

راهنمای انتخاب رنگ فرش

انتخاب رنگ فرش : آشنایی با تاثیر رنگ‌ها و استفاده از آن‌ در جای مناسب یکی از اصلی‌ترین نکات در دکوراسیون داخلی است. مهم‌ترین نقش را در طراحی و دکوراسیون داخلی، رنگ‌ها بر عهده دارند. هر چیزی که می‌بینیم دارای رنگ است. رنگ‌ها باعث می‌شوند چیزها را احساس کنیم به عبارتی می‌توان گفت خود نیز دارای احساسند!

رنگ‌ها معنی‌دار بوده و نوع احساس ما را منعکس می‌کنند. هریک از رنگ‌های قرمز، نارنجی، زرد، سبز، آبی، بنفش، سیاه، سفید، خاکستری و قهوه‌ای معنی خاصی دارند. استفاده از چرخه رنگ و تلفیق آن‌ها، شما را به ایده‌ای که در نظر دارید، نزدیک می‌کند. برای تغییر فضایی که در آن قرار دارید و انجام دکوراسیون باید بتوانید انتخاب رنگ کرده، آن‌ها را تلفیق کنید.

طرح جدید فرش و پرفروش فرش سال را می توانید در از اینجا مشاهده نمایید

آیا میخواهید فرش شما خنثی و در ترکیب با محیط باشد و یا نقطه ی کانونی و مرکز توجه در فضای خانه قرار گیرد.آیا می خواهید از آن به عنوان متحد کردن عناصر دکوراتیو استفاده کنید و یا اینکه فضا را از لحاظ بصری به نقاط جداگانه تبدیل کند.

انتخاب فرش ادامه مطلب …