اخبار یکتا فرش

فرش نگین مشهد مخصوص صادرات

عکس پیش فرض

برند فرش نگین آرا مشهد بیشتر در زمینه تولید فرش های ارزان برای صادرات فعالی دارد

تولید و بافت فرش به صورت کلی با سه الیاف اکرلیک، پلی استر و بی سی اف (BCF) یا پلی پروپیلن انجام می گیرد. تولید فرش های ارزان قیمت با کیفیت مناسب جهت صادرات مخصوصا به کشورهای عراق و افغانستان در این واحد صورت می گیرد.

فرش های 500 شانه و طرح 700 شانه با برند فرش نگین مشهد و جنس پلی استر در وزن های مختلف و قیمتی بسیار مناسب تولید و عرضه می شود. این فرش ها به علت قیمت مناسب بازار صادراتی بسیار خوبی دارند و چون معمولا خرید در این حوزه به صورت عمده و حجم بالا می باشد پایین ترین قیمت ممکن را برای مشتری های عزیز در نظر گرفته ایم.

جهت مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۳۸۵۰۴۰۷۲ (نفیسی) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.

خریداران عمده می توانید با شماره یا آی تلگرام بالا در تماس باشید و طرح ها و رنگ های مورد نظر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و مشاوره های لازم هم کسب نمایید. تقریبا همه نقشه های معمول بازار در این مجموعه بافت می شود و اگر طرح و یا نقشه خاصی مورد نظرتون بود با کارشناسان ما در میان بگذارید تا طبق رنگبندی کارخانه طراحی و آماده بافت شود که این طراحی شامل هزینه می باشد مگر اینکه تعداد سفارش بالا باشد.

[av_masonry_gallery ids=’6916,6915,6914,6913,6912,6910,6911′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’fixed’ orientation=” gap=’large’ overlay_fx=” animation=” container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av-medium-columns=” av-small-columns=” av-mini-columns=” av_uid=’av-2idyo5′]
با نظر دادن به این صفحه ما را در جهت بهتر دیده شدن کمک کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.