فرش سفارشی

فرش سفارشی – بافت فرش در سایز دلخواه و به شکل محیط شما

بافت فرش های سفارشی

محیطهایی وجود دارند مانند لابی هتل ها، پله ها، اتاق ها و … که به صورت نامتعارف طراحی و ساخته شده اند، مثلا دارای انحنا، شکستگی، فرورفتگی و … هستند که مفروش نمودن اینگونه محیط ها، به وسیله چند تخته فرش در کنار هم انجام میشود که ظاهر مناسبی ندارد و گاها می بایست فرش را برش زد!

ذهن خود را از سایزهای معمول ۳*۲ یا ۴*۳ و … خالی کنید و طبق فضای محیط خودتون فرش با سایز دلخواه سفارش دهید اگر پذیرایی شما ۴٫۵ در ۸ متر هست می توانید از دو تخته فرش ۴ در ۴٫۵ متر استفاده کنید و یا اینکه اتاقی در سایز ۳٫۶ در ۴٫۲۵ متر دارید این امکان وجود دارد که شما یک تخته از همین سایز سفارش بدید و ما بافت آنرا برای شما انجام خواهیم داد.

شما می توانید با استفاده از فرش ها سفارشی محیط خود را به هر شکل هندسی که هست به صورت کامل فرش نمایید و تنها با یک فرش به صورت یکدست همه محیط خود را پوشش دهید.

ضمنا جهت سفارش تابلو فرش اختصاصی و تبدیل عکس به تابلو فرش جهت هدیه و تبلیغات و … به مطلب تابلو فرش چهره و چاپی مراجعه کنید، ما همچنین عکس شما را به به تابلو فرش با بافت ماشینی نیز تبدیل می کنیم.
ادامه مطلب …

مشاوره و خرید فرش
فرش یکپارچه

فرش یکپارچه – بافت فرش با عرض های سفارشی و اشکال دلخواه

فرش یکپارچه یا فرش قواره‌بزرگ (فرش های سفارشی خاص) به فرشهایی گفته می شود که در ابعاد بزرگ و با نقشه ای مطابق با شکل دکوراسیون بافته و نصب می‌شود. این دسته از فرش‌ها غالباً بر اساس فرم معماری سقف و اطراف ساختمان طراحی می‌شوند. فرش یکپارچه غالباً در مساجد بزرگ و لابی هتل‌ها و سالن‌های مجلل پذیرایی و هر مکان خاص و مورد توجه دیگری، مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی فرش یکپارچه نیازمند حضور طراح نقشه و اندازه‌گیری در محل می‌باشد. نصب فرش نیز کار بسیار ظریفی است و توسط نصاب‌های خبره‌ گروه ما انجام می گیرد چون کوچکترین خطا هنگام برش در قسمت ستون‌ها و گوشه‌ها موجب خسارت سنگین می‌گردد.

در پایان همین مطلب می توانید انواع پروژه های کارشده را مشاهده نمایید. ادامه مطلب …

مشاوره و خرید فرش