فرش یکپارچه

فرش یکپارچه – بافت فرش با عرض های سفارشی و اشکال دلخواه

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 8 امتیاز : 5]

فرش یکپارچه یا فرش قواره‌بزرگ (فرش های سفارشی خاص) به فرشهایی گفته می شود که در ابعاد بزرگ و با نقشه ای مطابق با شکل دکوراسیون بافته و نصب می‌شود. این دسته از فرش‌ها غالباً بر اساس فرم معماری سقف و اطراف ساختمان طراحی می‌شوند. فرش یکپارچه غالباً در مساجد بزرگ و لابی هتل‌ها و سالن‌های مجلل پذیرایی و هر مکان خاص و مورد توجه دیگری، مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی فرش یکپارچه نیازمند حضور طراح نقشه و اندازه‌گیری در محل می‌باشد. نصب فرش نیز کار بسیار ظریفی است و توسط نصاب‌های خبره‌ گروه ما انجام می گیرد چون کوچکترین خطا هنگام برش در قسمت ستون‌ها و گوشه‌ها موجب خسارت سنگین می‌گردد.

در پایان همین مطلب می توانید انواع پروژه های کارشده را مشاهده نمایید.

موارد استفاده:

فرش های بزرگ یا یکپارچه در مساجد، تکیه ها، حسینیه ها، نمازخانه ها، امام زاده ها، هتل ها، سالن های پذیرایی، سالن ها کنفرانس، منازل مسکونی، شرکت های بین المللی، موزه ها، اماکن تاریخی مورد استفاده قرار می گیرد. شما بدون محدودیت و با مفروش نمودن یکدست و یکپارچه محل خود با هر شکل و پلانی، جذابیت و زیبایی دوچندانی به محیط مورد نظر خود می بخشید. و همچنین برای مفروش نمودن مصلی، مساجد و نمازخانه ها از فرش سجاده ای محرابی نیز استفاده می شود.

تقریبا برای همه ما پیش آمده است، که با فرش نمودن محل و محیط مورد نظرمان به مشکل روبرو می شویم که فرش در اندازه استاندارد شش متری ، نه متری و دوازده متری یا انواع قالیچه در آن جای نمی گیرد، و مقداری از فضا یا خالی می ماند و یا قسمتی، فرش اضافه هست و مجبور می شویم یا آن قسمت را برش بزنیم و یا فرش اضافه را همینجور رها کنیم.

برخی محیطها به گونه ایست که به هیچ شکلی نمی توان آن را با کنار هم قرار دادن چند فرش پر کرد و محیط را کامل پوشاند که دلیل آن می تواند شکل محیط مورد نظر یا اندازه نا متعارف آن و یا هردوی این موارد باشد. در چنین مواردی استفاده از فرش های یکپارچه در هر اندازه و شکلی به صورت سفارشی محیط شما را یکدست و زیبایی آن را دوچندان می کند.

فرش های ماشینی بزرگ پارچه و بدون دوخت ، به شما کمک می کند که تمامی نقاط محیط مورد نظر را به صورت یکسان و یکدست و با یک طرح و نقش فرش نمایید.

شستشوی فرش های یکپارچه به چه روش انجام می شود؟
جهت شستشو، لازم نیست که فرش ها را از محل جدا نموده و به قالیشویی تحویل دهید، گروه ما با داشتن بروزترین دستگاههای شستشوی فرش، در محل شما و بدون نیاز به جابجایی فرش و با بهترین کیفیت و هزینه ای بسیار مناسب شستشوی فرش شما را انجام میدهند.

چگونه می توانم فرشی با طرح و نقشه متناسب با دکوراسیون منزل خود داشته باشم؟

تمام تلاش گروه تخصصی ما بر انطباق طرح و نقش دکوراسیون، شکل پلان و ابعاد محل شما با طرح و رنگ فرش را دارد. گروه تخصصی ما در محل حاضر شده و پس از بررسی محل، متناسب با دکوراسیون و سلیقه شما، فرش را طراحی و تولید می نماییم.

نحوه فرش نمودن پک پارچه مکانی که دارای ستون، برآمدگی، خمیدگی و …  می باشد به چه صورت است؟

در طراحی یکپارچه نقشه فرشی که جهت یک سالن پذیراِیی ، مسکونی یا حتی شبستان مسجد ، با وجود ستون ، فرورفتگی و برآمدگیهای موجود در آن محل استفاده می شود، قسمتهای مذکور به طرز زیبا و حرفه ای در طرح اولیه پیش بینی شده و پس از بافت ، بدون بروز هرگونه خطا و لطمه ای به فرش ، همگی در جای خود قرار گرفته و به گونه ای ماهرانه توسط رفوگران چیره دست این گروه ، به یکدیگر متصل خواهند شد. این در حالی است که پس از اتمام مراحل دوخت و نصب فرش ، هیچگونه اثر محسوسی از محل دوخت و اتصال قطعات فرش بزرگ پارچه بر جای نخواهد ماند و استحکام این محلها جهت هرگونه جابجایی و شستشو موضعی ، از سوی این گروه به صورت دائمی ضمانت می گردد.

مشاوره و خرید فرش
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.