اخبار یکتا فرش

سجاده مخمل ترک

عکس پیش فرض

تولید، پخش و صادرات سجاده مخمل ترک با نخ براق

سجاده نماز ترک از جمله سجاده های نماز می باشد که به علت زیبایی و نرمی و لطافت آن و همچنین خاب و ضخامت نرمی که دارد بسیار مناسب برای نماز خواندن و عبادت می باشد و از جمله بهترین سجاده های مخمل بازار می باشد.

ما سجاده ترک را با بالاترین کیفیت هم با نخ براق و هم بدون نخ براق تولید و عرضه نموده ایم. تصاویر محصولات را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

جهت اطلاع از قیمت سجاده مخمل ترک و فروش عمده سجاده ترک با شماره 09138504072 (نفیسی، مدیر فروش) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.

[av_masonry_gallery ids=’8237,8238,8239,8240,8241,8242,8243,8244,8245′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’flex’ orientation=” gap=’large’ overlay_fx=” animation=’active’ container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av-medium-columns=” av-small-columns=” av-mini-columns=” av_uid=’av-4e3u1m’]

نمونه های دیگر سجاده از جمله سجاده مخمل ابریشم و سجاده دورنگ ارزان را نیر می توانید از طرق لینک های مذکور مشاهده یا با شماره بالا در تماس باشید. از هرکدو از سجاده های یک نمونه تصویر در زیر مشاهده می کنید:

[av_masonry_gallery ids=’8254,5501′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’flex’ orientation=” gap=’large’ overlay_fx=” animation=” container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av-medium-columns=” av-small-columns=” av-mini-columns=” av_uid=’av-2tfd96′]

با نظر دادن به این صفحه ما را در جهت بهتر دیده شدن کمک کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.